Біо СТІЛЬЦІ – лідер виробництва розкладних стільців із дерева в Україні.

Компанія створена 2003 році, і перетворилась із сімейного бізнесу в промислове виробництво дерев’яних розкладних стільців, розкладних столів та дитячих стільців.  

Ми виробляємо розкладні стільці з натурального дерева, стільці для дому і кухні, дитячі стільці. Стільці з масиву дерева для терас в кафе, ресторанів. Продаємо гуртом і в роздріб з доставкою в Київ, Харків, Львів, Одесу та інші міста України.

Виробництво стільців

Розкладний стілець з дерева – необхідний предмет будь-якого інтер’єру в побуті, такі меблі функціональні і займають мало місця. У виробництві застосовуються натуральні матеріали, висока якість виробництва є запорукою довговічності виробу.

Стільці розкладні від компанії БіоСТІЛЬЦІ є популярними за рахунок зручних моделей, та великого асортименту кольорів. В товарному каталозі ви знайдете різноманітні моделі стільців. Вся продукція виготовлена виключно з високоякісних і безпечних матеріалів. 

Переваги розкладних стільців

  • Міцні розкладні стільці дозволяють зі зручністю розміститися людині практично будь-якої комплекції;
  • Довговічність стільців забезпечується за рахунок застосування якісної деревини, та європейських матеріалів покриття;
  • Комфортність і зручність в кожній моделі, досягається продуманим проектуванням стільців для різних потреб в побуті.

Ми працюємо гуртом і в роздріб для покупців. Оплатити товар можливо у зручний для вас спосіб, на картку або банківський рахунок.