Розкдадні стільці з дерева вже давно є фаворитом наших покупців, перевагою розкладних стільців є їх універсальниість. Застосування даних стільців найрізноманітніше, як в дома так і на роботі чи офісі, ресторану чи кафе. У складеному вигляді стільці незаймать багато місця, легкі і зручні для транспрртування. Ідеальний варіант в квартирі, терасі, та поїздок на природу, дачу. Стільці компанії виробника БіоСтілець вироблені із твредих порід дерева, тож вони міцні і надійні.

Асортимент розкладних стільців є досить великий, як за моделями так і за кольором, Ви можете обрати також розкладні стільці для дітей. У випадку коли мова йде про конструкцію, то всі стільці надійні і витримують великі навантаження. Стільці виробляються на технологчних верстатах, таким чином ми досягаємо якість виробів на високому рівні. У свої вироби ми закладаємо: практичність, мобільність, якість і безпека, тож всі вироби виробляються із екологічно чистої серовини і покриваються фарбами і лаками на водній основі.

Обираючи розкладний стілець інших виробників, варто звернути увагу на такі деталі:

  • По-перше, розміри стільця. Від цього буде залежати безпека Вас і Ваших гостей, дітей.
  • По-друге, переконайтеся в компактності зробленого вибору: який сенс купувати стільці, які буде незручно зберігати.
  • По-третє, якщо стільці стоятимуть в саду, використовуватися для пікніків і риболовлі, купуйте міцні моделі, які не деформуються і не зламаються при транспортуванні.
  • По-четверте, не варто забувати про вагу виробу. Він не повинен бути надто важким, але і не повинен бути занадто легким.

Деревяні розкладні стільці BioSTOOL, які ми виробляємо дотримано стандартів виробництва на кожному етапі, тому вони надійні і зручні в користуванні. Процес виробництва налагоджений від сушки деревени до пакування стільців і їх відправки. Стільці БіоСтілець можна придбати в різних куточках Україіни, ми працюємо з різними меблевими магазинами.

Купути дерв’яні розкладні стільці

Купити дерев’яні розкладні стільці оптом і в роздріб в компанії БіоСтільці в Україні. Наше виробництво спроможне виробляти стільці великими партіями, ми радо співпрацюємо з різними торговими площадками. Стільці відправляємо Новою поштою у всі куточки України де працють їх відділення.